Ga naar hoofdinhoud

Vaktoppers luisteren Landelijke Schildersdag op


Een masterclass van decoratiespecialist extraordinaire Erik Winkler en/of Peter Voshart van de eigenzinnige groothandel Linova. En docent Diego Terroba die komt vertellen over zijn nieuwe opleiding Decoratie Superieur.

Erik Winkler

Het zijn de hoofdingrediënten van de Landelijke Schildersdag, zaterdag 4 november op het Nimeto in Utrecht. De vakwedstrijd, vast onderdeel van deze dag, kent dit jaar een recordaantal inzendingen van 188 panelen. De makers van deze werken strijden in verschillende categorieën – zoals hout-, marmerimitatie en heraldiek – om de eer en de prijzen.

Studieclub Schilders Nederland, die sinds jaar en dag voor de organisatie tekent, kondigt verder workshops, demo’s en masterclasses aan van studenten en docenten. Wie erbij wil zijn, al dan niet met introducee, meldt zich aan via dit online-formulier.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Plek van schilders bij mbo-wedstrijd Skills op de tocht

NK schilderen belooft spannend te worden

Nimeto wint De Gouden Piramide-prijs

Landelijke Schildersdag viert Italië op het Cibap

Nimeto-pand in race voor Beste Gebouw van Jaar


Naar archief >