Ga naar hoofdinhoud

Brillux beloont beste schilderwerk van 2024


Schilders die met verf van Brillux werken, maken wederom kans op een Design Award van dit Duitse merk. Architectenbureaus, opdrachtgevers en uitvoerders van een project aan gevel of interieur, kunnen sinds kort hun werk indienen in vijf categorieën. De verffabrikant verdeelt 25.000 euro aan prijzengeld.

David Goltz, schilders-chef bij Duwe Hausmeisterdienst und Wohnungsinstandsetzung, weet hoe het is om een Brillux-prijs te winnen. Met woonfederatie WGW en IBS Ingenieurbüro Annette Schulze-Mack schreef hij vorig jaar de categorie ‘historische gebouwen en stijlgevels’ op zijn naam. Dit deed genoemd samenwerkingsverbond met renovatiewerk aan Haus Blume in Wittenberge.

Bekroning

‘Deze award winnen voelt als een bekroning op ons werk. Tot op de dag van vandaag heeft de onderscheiding een positieve uitwerking’, jubelt Goltz. ‘De complete make-over van dit huis uit de jaren 1871 tot 1900, toen Duitsland een grote economische opbloei kende, gaf onze naamsbekendheid een boost bij lokale woonfederaties en particuliere klanten.’

Wie mee wil doen aan de komende editie, kan zijn of haar project tot en met oudejaarsdag 2024 insturen. Begin volgend jaar beoordeelt een internationale vakjury de inzendingen in elke categorie, te weten woningen, openbare gebouwen, commerciële gebouwen, historische gebouwen/stijlgevels en interieurconcepten voor leefruimtes en werkplekken. Elke categorie krijgt drie genomineerden, van wie de winnaars in november 2025 tijdens een feestelijke ceremonie worden verkozen.

Nederlands succes

Brillux Design Award prijsuitreiking
Eerdere editie van de Brillux Design Award.

Barink Schilderwerken weet hoe zo’n feestje eraan toegaat. Het Twentse bedrijf pakte in 2019 een zilveren medaille bij de Brillux Design Awards.

Winnaars krijgen – naast prijzengeld – een uitgebreid pakket met promotiemateriaal én internationale aandacht, belooft Brillux. Het bedrijf uit Münster huldigt edoch de olympische gedachte: meedoen is belangrijker dan winnen. Want álle inzenders maken middels loting kans op een fotoshoot, een nieuw onderdeel van de tweejaarlijkse wedstrijd.

Info en inschrijven kan op deze speciale website van Brillux.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Brillux brengt Verf’Accenten editie 2024 uit

Nieuwe vestiging Brillux feestelijk geopend

Brillux opent vestiging in Amsterdam

Korf viert kwart eeuw Brillux

Barink wordt tweede bij Brillux Awards


Naar archief >