Ik weet best dat de inkomsten teruglopen als gevolg van de economische crisis. Maar voor schilders die het zich kunnen veroorloven kan het in speciale gevallen interessant zijn de hypotheek van de eigen woning vooruit te betalen.
In die beide gevallek kan het handig zijn om in 2014 alvast een paar maanden (maximaal zes) aan hypotheekrente vooruit te betalen.
Als schilder val je in 2014 namelijk nog in een hogere inkomstenbelastingschijf en boek je meer voordeel dan als je de zes maanden hypotheekrente betaalt in een jaar waarin je 65 wordt of op wereldreis gaat.
Nogmaals, ik geef toe dat ik niet verwacht dat u nu massaal naar uw bank gaat bellen, maar ik wilde de schilders toch graag van de mogelijkheid op de hoogte brengen.