Ga naar hoofdinhoud

Prijzen Skills Heroes verdeeld


 

De finale van de nationale Skills Heroes is vorige week gestreden. Goud in de categorie Schilderen was er voor Rick Rekers, leerling van Schilder^sCool Hengelo/ROC van Twente.

Kris van Amelsfort van het Deltion College won zilver, Chiel Platje van het Vakcentrum Assen sleepte brons in de wacht. Modine Booms en Arwin Dijkstra van Schilder^sCool Friesland werden 4e en 5e.

Tijdens de finale moesen deelnemers de volgende werkstukken realiseren: binnenschilderwerk op een ondergrond van hout en staal, behangen, decoratietekenen, een signopdracht, kleurbanen schilderen en een decoratieve schildertechniek.

De finalewedstrijden van Skills Heroes vonden plaats in het Deltion College waar ook het Vakcentrum Schilderen en Onderhoud Zwolle is gehuisvest.

Deelnemende scholen waren: het Deltion College, het Vakcentrum Assen, Schilders^sCool Friesland en het ROC van Twente.

Rekers heeft nu een grote kans op een plek in Team Nederland, dat op de World Skills in Brazilië de Nederlandse vaktrots mag verdedigen. 

Eén reactie op “Prijzen Skills Heroes verdeeld

  • Johan Juffer

    Het spreekwoord zegt: Jong geleerd is oud gedaan.
    Prachtig om te lezen hoe jonge mensen met ons mooie vak bezig zijn.
    Er kan er maar een de eerste prijs hebben. maar ik wil jullie allemaal van harte feliciteren met het behaalde resultaat.

    groet Johan

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


De Bouwpraktijk opent vestiging in Barendrecht

Puts nieuwe topman van OTTO Work Force

Bijna tweederde ondernemers bezorgd over zero-emissiezones

Bijna 130.000 bestelauto’s geregistreerd in 2024

Per 1 januari wijzigingen in kleineondernemers-regeling


Naar archief >