Ga naar hoofdinhoud

Otto Work Force uitzendbureau van 2015


Otto Work Force, moederbedrijf van EAR Uitzendschilder, is uitgeroepen tot Uitzendbureau van het Jaar. De verkiezing is een initiatief van onderzoeks- en adviesbureau Q&A Research & Consultancy. De brancheverenigingen ABU en NBBU ondersteunen het event.

In totaal waren 15 uitzendbureaus genomineerd die kans maakten op titels in drie categorieën. Otto Work Force behaalde een 8,79 als eindcijfer. Daarmee bleef het Unique en Randstad voor In de categorie Flexspecialist van het Jaar ging de overwinning naar Flexspecialisten (eindcijfer: 8,13).

Vanaf 9 maart hebben uitzendbureaus hard gestreden om zoveel mogelijk beoordelingen van hun uitzendkrachten en opdrachtgevers te verzamelen. Uitzendkrachten konden een uitzendbureau op elf aspecten beoordelen, waar opdrachtgevers dit deden op twaalf aspecten. Uitzendkrachten vinden de snelheid/stiptheid van het betalen van het salaris het belangrijkste aspect en deze weegt daarom ook relatief het meest mee voor het eindcijfer van een uitzendbureau (11%).

Ook de aspecten deskundigheid van het personeel en de intercedenten (10%) en de vriendelijkheid van het personeel en de intercedenten (10%) zijn belangrijk voor uitzendkrachten. Opdrachtgevers hechten de meeste waarde aan de kwaliteit van de uitzendkrachten (11%), maar dit aspect lijkt ieder jaar minder belangrijk te worden (12% in 2014; 14% in 2013). Daarnaast is deskundigheid van het personeel en de intercedenten (9%) en de service (9%) belangrijk voor opdrachtgevers.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Speciale eenheid beoordeelt toelating uitzendbureaus

Puts nieuwe topman van OTTO Work Force

Halbe Zijlstra nieuwe voorzitter van NBBU

Carrière Uitzendbureau neemt activa failliete Flexibility over

‘Coalitie goed werkgeverschap’ gelanceerd in Rotterdam


Naar archief >