Ga naar hoofdinhoud

Oproep: schilders die van klassieke muziek houden


Wie meent dat alleen mensen van een bepaald niveau en opleiding van klassiek muziek houden, heeft het mis. Dat bewijst het nieuwe programma Music Match op NTR zien, een spelprogramma waarbij men moet raden welk klassiek stuk bij welke deelnemer hoort. En laten we eerlijk zijn: lang niet allemaal, maar er zijn toch zeker ook schilders die van klassiek muziek houden? Doe mee en geef je op.

De NTR komt begin oktober met een nieuw programma ‘Music Match’. Hiervoor zijn de programmamakers op zoek naar liefhebbers van klassieke muziek en/of mensen die een speciale band hebben met een bepaald klassiek muziekstuk.

Ze zoeken hierbij naar mensen uit alle hoeken en gaten van de samenleving, en mensen van wie je het misschien niet meteen verwacht dat ze van klassieke muziek houden. Van een boer tot een vuilnisman, van een poolreiziger tot een infanterist. Het zijn allemaal liefhebbers van klassieke muziek die tijdens hun werk of thuis graag een sonate opzetten. Maar wie van deze drie houdt het meest van Bach, bij wie ontroert juist Beethoven het meest en wie kan niet zonder zijn dagelijkse dosis Vivaldi?

In ‘Music Match’ zijn steeds drie van deze muziekliefhebbers te gast. Teamcaptains Mike Boddé en Jeroen van Merwijk proberen er in verschillende spelrondes achter te komen welk klassiek stuk bij welke gast hoort. Zij worden bij dit spel steeds bijgestaan door een andere bekende Nederlander. Presentatie is in handen van Floris Kortie.

Het programma bestaat uit een studiogedeelte en een filmpje wat de programmamakers in de leefomgeving/werkomgeving van de muziekliefhebber maken. In elke spelronde worden de muziekliefhebbers bevraagd door de teamcaptains en bekende Nederlander, waarbij zij hun favoriete muziekstuk natuurlijk niet mogen verklappen. Deze rondes moeten uiteindelijk leiden tot het juiste klassieke muziekstuk bij de juiste persoon. (een soort Wie-van-de Drie?)

De opnames vinden plaats op 2, 3 en 4 oktober 2017 in Amsterdam. De opname zal één dagdeel of avond in beslag nemen. (reiskosten worden vergoed)

Interesse? Neem dan contact op met maaike.witlox@ntr.nl of: musicmatch@ntr.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


De Bouwpraktijk opent vestiging in Barendrecht

Puts nieuwe topman van OTTO Work Force

Bijna tweederde ondernemers bezorgd over zero-emissiezones

Bijna 130.000 bestelauto’s geregistreerd in 2024

Per 1 januari wijzigingen in kleineondernemers-regeling


Naar archief >