Ga naar hoofdinhoud

32 projecten in Voorselectie Nationale SchildersVakprijs


Ze zijn vanaf nu te bewonderen op de website van de schildersvakprijs: de jury liet 32 prachtprojecten in drie categorieën toe tot de Voorselectie. Dat is een record.

Nog nooit drongen zoveel projecten door tot de ‘halve finale’ van de Nationale SchildersVakprijs. Een kleine aanpassing van de vragen op het inschrijfformulier zal daar deels aan hebben bijgedragen. Dat heeft er dit jaar voor gezorgd dat de foto’s samen met de informatie genoeg data opleverden voor een goed oordeel. Al is het ontbreken van informatie ook dit jaar weer de belangrijkste reden waarom projecten de Voorselectie niét gehaald hebben.

Tevreden klanten

De projecten die dóór zijn maken in ieder geval allemaal kans op de Klanttevredenheidspluim: Marktonderzoeksbureau USP Marketing Consultantcy benadert de opdrachtgevers en vraagt hen naar hun tevredenheid. Enkele van de Voorgeslecteerden zullen doordringen tot de finale, die worden genomineerd en maken kans op de andere awards.

Nog niet genomineerd

Op de bekendmaking van die genomineerden is het nog ongeveer een maand wachten. Nu is het eerst: genieten van de Voorselectie, een dwarsdoorsnede van het beste schilderwerk dat ons land te bieden heeft.

Bekijk de Voorselectie van 2018 op www.schildersvakprijs.nl

Eén reactie op “32 projecten in Voorselectie Nationale SchildersVakprijs

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


SchildersVAKTV: prijzenfeest en Goudkantoor

Tuinzaal overall winnaar Nationale SchildersVakprijs 2018

Speciale uitgave 10 jaar SchildersVakprijs

SchildersVAKTV: Glasstec en trotse sponsors

Genomineerden Schildersprijs bekend


Naar archief >