Ga naar hoofdinhoud

Luijten opent vestiging in Nieuwe-Tonge


Verfgroothandel Luijten-VVZ opent eind oktober een nieuwe vestiging in het Zeeuwse Nieuwe-Tonge. De nieuwe servicelocatie is een toevoeging aan de acht reeds bestaande vestigingen van het bedrijf in Zeeland en Zuid-Holland.

Waren het de afgelopen jaren nog partners die voor Luijten-VVZ producten van Sigma Coatings distribueerden op Goeree-Overflakkee, sinds deze week doet Luijten-VVZ dit zelf. Professioneel verfgebruikers kunnen bij de groothandel terecht voor bouw- en doe het zelf-verven tot geavanceerde auto-, industrie- en meubellakken.

Eén reactie op “Luijten opent vestiging in Nieuwe-Tonge

  • H.Doorn

    Als je het niet er vind ligt nieuwe tonge nogsteeds goeree overflakkee en behoort nog steeds tot de zuid Hollandse Eilanden het is maar dat je het weet !!!!!!!h

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Friese grossier gaat verder in ‘coronastijl’

Raymond Mas nieuwe directeur ProCoatings

Grossier Ter Hoeven heropent na brand in nieuw pand

Serné zegt onderwijs vaarwel maar blijft ‘Skills-man’

Predicaat Hofleverancier voor Van Es Glas en Verf


Naar archief >