Ga naar hoofdinhoud

Directiewissel bij De Variabele


Per 1 januari 2024 krijgt De Variabele, specialist in het onderhoud en verduurzamen van vastgoed, een nieuw directieteam.

Het zijn Rolf Rüthers (proceseigenaar Operatie en de middelste persoon op de foto), Wout Lamers (proceseigenaar Markt & Relatie, rechts op de foto) en Erik Mulders (proceseigenaar Bedrijfsvoering, links op de foto).

Zij nemen het stokje over van Ludwig Smits (proceseigenaar Innovatie & Relatie), Bob Jacobs (proceseigenaar Projecten en Service) en Joep Burghouts (proceseigenaar Marktontwikkeling).

De drie laatstgenoemden stappen per 1 januari over naar de OMDUS Groep. Zij blijven bij De Variabele betrokken als ambassadeurs.

De OMDUS Groep is een samenwerkingsverband van de renovatie- en vastgoedonderhoudsbedrijven De Variabele, Caspar de Haan, Vergouwen Vastgoedzorg en United Legendz.

Samen willen zij landelijk meer impact maken bij het onderhouden en verduurzamen van de bestaande woningvoorraad. Vanuit een landelijk dekkende organisatie blijven de aangesloten bedrijven regionaal actief met hun eigen mensen en voor hun eigen opdrachtgevers.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Inspiratie-event ‘Vrouwen in Vastgoedonderhoud’

Henry Handsome moet visie ToekomstGroep tot leven brengen

Brouwer in directie Lenferink Vastgoedonderhoud

Onderhoudssubsidie-loket rijksmonumenten opent weer

Veeneman treedt toe tot Omdus Groep


Naar archief >