Ga naar hoofdinhoud

‘Masters of Maintenance gaat door’


Vooruitregeren in coronatijd was lastig. Maar nu de pandemie geluwd lijkt, durft de organisatie van Masters of Maintenance zich wel te wagen aan een voorspelling. Namelijk dat deze beurs dit jaar toch echt doorgaat, op 2 en 3 november in Nijkerk.

‘Het is de hoogste tijd voor een ontmoeting tussen verfleveranciers, groothandelaren, schilders- en onderhoudsbedrijven, architecten en alle anderen met een link met de verf- en schildersbranche.’ Dat schrijven de organisatoren van Masters of Maintenance – VVVF, VVVH en OnderhoudNL – in een persbericht.

Zij beloven spraakmakende sprekers, innovaties, workshops en demonstraties zoals een drone-inspectie en virtueel verfspuiten. Voor scholen en zij-instromers wordt een speciaal informatief programma opgetuigd. Scholen kunnen een uitnodiging verwachten voor een bezoek aan de beurs.

De laatste grote beurs voor schilders en aanverwante bedrijven in Nederland, dateert van begin november 2019: de SGA Vakdagen in Gorinchem. Dit evenement ging in 2020 niet door vanwege corona en vorig jaar vanwege te weinig belangstelling. Met de datakeuze van Masters of Maintenance lijkt er deze herfst opnieuw geen plaats voor wat inmiddels de Schilders Vakdagen heet.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


BouwBeurs: ‘Goed gereedschap is het halve werk’

Eisma ontwikkelt digitale Pocketguide voor BouwBeurs

Masters of Maintenance voorlopig van de baan

Vastgoed upgraden en houtinnovaties centraal op vakbeurzen


Naar archief >