Ga naar hoofdinhoud

Glas-in-lood thema Open Monumentendag Bussum


Wie een bovengemiddelde belangstelling voor glas-in-lood koestert zou 12 en 13 september in de agenda moeten noteren. De Open Monumentendag 2015 staat in Bussum namelijk in het teken van alle aspecten van glas-in-lood.

Dit jaar gaat het evenement, vooruitlopend op de fusie tussen Bussum, Naarden en Muiden over de gemeentegrenzen van Bussum heen. Onder de titel ‘Rondom Gooise Meren’ wordt er in de drie gemeenten een bustour gehouden met antieke bussen, die de drie gemeenten aandoen.

Vanaf 12.30 uur kan elk half uur in de drie gemeenten in een van de bijzondere bussen worden gestapt voor een bezoek aan de Open Monumentendag. De laatste bussen vertrekken om half vier. Deze gratis bustour wordt georganiseerd door de Open Monumentendag-comités van de drie fusiegemeenten. Meer info over het programma van de Open Monumentendag in Bussum: www.historischekringbussum.nl

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


AGC investeert in nieuwe Fineo productielijn

Wisseling van de wacht bij Pieterman Groep

Onderhoudssubsidie-loket rijksmonumenten opent weer

Bijeenkomst over het archief als levensader voor restauraties

HJL Groep uit Havelte is nu ERM-gecertificeerd


Naar archief >