Ga naar hoofdinhoud

Kabinet wil positie zzp’er verbeteren


Zelfstandigen zonder personeel moeten straks makkelijker kunnen meedingen naar opdrachten van de overheid. EZ-minister Maria van der Hoeven wil daarom de regels voor deze groep versoepelen. 

Overheden besteden hun opdrachten steeds vaker aan. Voor zzp’ers en kleinere ondernemers is dat vaak kansloos, omdat er veel en hoge eisen worden gesteld. Het wetsvoorstel van Van der Hoeven moet daarin verandering brengen.

 

Haar wetsvoorstel voor een nieuwe aanbestedingswet ligt thans voor advies bij de Raad van State, aldus een woordvoerder.

 

Volgens hem neemt het kabinet daarnaast ook maatregelen om zzp’ers beter te ondersteunen in economisch mindere tijden. Zo komt er voor hen een digitaal informatieloket met een overzicht van alle regels en faciliteiten die de overheid biedt.

 

 

Bron: ANP

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


De Bouwpraktijk opent vestiging in Barendrecht

Puts nieuwe topman van OTTO Work Force

Bijna tweederde ondernemers bezorgd over zero-emissiezones

Bijna 130.000 bestelauto’s geregistreerd in 2024

Per 1 januari wijzigingen in kleineondernemers-regeling


Naar archief >