Ga naar hoofdinhoud

Schilder Jim in de kwastenfabriek


Voor schilder Jim van der Spek hebben de SGA Vakdagen een staartje gekregen. De beurs in Gorinchem ligt alweer bijna vier maanden achter ons, maar de schilder uit Den Haag had het vizier begin november blijkbaar op scherp staan. Sjakie in de chocoladefabriek werd daardoor vandaag even Jim in de kwastenfabriek.

Van der Spek wist in de beurshal het goede aantal verfrollers te raden die Van Dam’s Kwastenfabriek, onder merknaam Goudhaantje, in een doorzichtige kubus had gestopt. Uiteenlopende antwoorden werden in de stembus gedeponeerd, van 75 tot 1.250. Ook ‘Precies genoeg’ en ‘Heel veel’ passeerden de revue. Het moest zijn: 184. Laat dit nu precies het aantal zijn dat Jim op zijn briefje had geschreven.

Dat leverde hem een rondleiding op door de genoemde fabriek. En passant kreeg hij ook nog een waardebon van 250 euro van een mediagroothandel. Lekker bezig Jim.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Geen versoepeling regels voor Oekraïense zzp’ers

Soudal slaat vleugels uit naar Japan

Muurschildering Studio Giftig wereldwijde topper

Daling aantal zzp’ers verder ingezet

AGC investeert in nieuwe Fineo productielijn


Naar archief >