Ga naar hoofdinhoud

VVB Husan naar nieuwe hoofdvestiging


Verfgroothandel VVB Husan heeft een nieuwe hoofdvestiging betrokken aan de Nieuwe Atelierstraat 13 in Berkel-Enschot. Telefoon en e-mail zijn ongewijzigd.
Het nieuwbouwpand is gevestigd op industrieterrein Loven Noord, op een steenworp afstand van de vorige locatie. Corné Geerts, directeur van VVB Husan: ‘Het grootste voordeel is dat het een modern pand is. Er is goede klimaatbeheersing, veel licht en een logische indeling. Alles wat we geleerd hebben van het oude pand, is in een modern jasje gestoken en komt samen in de nieuwbouw.’

Alles onder één dak

In het nieuwe pand heeft VVBHUSAN alles voor industrie en bouw onder één dak. De logistiek is opnieuw ingericht en het magazijn is volledig gedigitaliseerd. Daardoor is VVBHUSAN in staat om klanten nog sneller en beter van dienst te zijn. Geïnteresseerden zijn van harte welkom om een kijkje te nemen op de nieuwe locatie.

VVB Husan is een vrije verfgroothandel in Zuid-Nederland en telt 14 vestigingen verspreid over Brabant en Limburg, is er altijd een vestiging dichtbij.

Eén reactie op “VVB Husan naar nieuwe hoofdvestiging

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


ING: nieuwbouw trekt in 2025 aan

Friese grossier gaat verder in ‘coronastijl’

Raymond Mas nieuwe directeur ProCoatings

ING: ‘Duidelijke tekenen herstel nieuwbouw in 2025’

Grossier Ter Hoeven heropent na brand in nieuw pand


Naar archief >