Ga naar hoofdinhoud

Van Wijk verf start verkoop Copperant


In alle Van Wijk Verf-vestigingen van de onafhankelijke verfgroothandel is voortaan het Copperant-assortiment te verkrijgen. Van Wijk Verf telt 7 vestigingen in Gelderland.

 

Van Wijk Verf is de distributie van het volledige Copperant-assortiment gestart vanaf de hoofdvestiging in Tiel. De overige zes vestigingen van Van Wijk Verf nemen een smaller kernassortiment op. Door snelle interne logistiek kan snel elk gewenst Copperant-product worden uitgeleverd.

 

De keuze voor Copperant is volgens de verfmakers met name gestoeld op toenemende vraag naar duurzame producten bij Van Wijk Verf.

 

Copperant presenteert met de Pura, Quattro, Ycoleum en Minérale een compleet biobased pakket voor binnen- en buiten dat breed toepasbaar is op vele soorten ondergronden.

Het merk voor de vakschilder werd vroeger gemaakt door Verffabriek Het Y in Amsterdam. De recepten van de verf zijn goed bewaard gebleven en blijken in deze tijd waardevol voor het doorontwikkelen van de duurzame verf. Sinds 2007 wordt de verf door Baril Coatings in Etten-Leur geproduceerd. De verf wordt volledig geproduceerd op zonne-energie.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Friese grossier gaat verder in ‘coronastijl’

Raymond Mas nieuwe directeur ProCoatings

Grossier Ter Hoeven heropent na brand in nieuw pand

Brabantse Circulaire Innovatie Award voor Baril Coatings

Serné zegt onderwijs vaarwel maar blijft ‘Skills-man’


Naar archief >