Ga naar hoofdinhoud

Seminars Glaser NRW open voor glaszetters


De sectorvereniging Glaszetbedrijven SVG van Koninklijke Fosag heeft al weer enige jaren een goede samenwerking met de Duitse branchegenoten (Glaser NRW). In het kader van deze samenwerking kunnen leden zich inschrijven voor (onderdelen van) het 'Glaser NRW Seminarprogramm 2012'.

Leden van de sectorvereniging Glaszetbedrijven SVG (Fosag) kunnen zich weer inschrijven voor (onderdelen van) het ‘Glaser NRW Seminarprogramm 2012’ van de Duitse glasbrancheorganisatie.

Kosten

De inschrijfkosten bedragen hetzelfde voor onze Nederlandse Fosag/GBO glaszetters als voor Duitse Glaser NRW leden. De workshops en seminars worden gegeven op het Staatlichen Berufskollegs für Glas in Rheinbach (bij Bonn) waar ook de Duitse Glasmeesters worden opgeleid.

Programma

“Het aangeboden programma is goedkoop, kort en krachtig, van hoog niveau en voor onze markt zeldzaam”, aldus Willy Swinkels, voorzitter van de sectorvereniging Glaszetbedrijven. “De workshops en seminars worden wel gegeven in de Duitse taal maar zijn zeer praktisch van aard.”

(bekijk voor het volledige programma de bijgevoegde pdf).

Inschrijven

Voor meer informatie of inschrijven kunt u contact opnemen met Hennie Holtman,
ambtelijk Secretaris van Koninklijke Fosag SVG (0182-571444) of holtman@fosag.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Ontheffing zero-emissiezones voor bus met glasresteel

Online special: Vlakglas volop in beweging

De Glaslijn heet nu Clarixy

Wervingscampagne ‘Werk als glaszetter’ op social media 

Homedeal: ‘Schilder meest gezochte vakspecialist’


Naar archief >