Ga naar hoofdinhoud

Vanavond aflevering 1 SchildersVAK Challenge


Om 19:30 uur vanavond gaat de eerste aflevering van de SchildersVAK Challenge in première. In deze eerste ronde moeten de kandidaten een zebra schilderen, een spuitwissel uitvoeren en ook nog netjes beletteren.

De wedstrijd is te zien op www.schildersvakchallenge.nl en blijft na de première van vanavond daar ook staan om te bekijken en terug te kijken. Maar hoe leuk is het om samen met heel schilderend Nederland tegelijk de strijd te volgen tussen De Klaaiers, De Generaal, Team Jeroen Hulsen, Kwast en Ladder en titelverdedigers De ACG’tjes.

De vijf teams trekken in deze eerste aflevering van de afvalrace om 1000 euro en een schat aan prijzen tegen elkaar ten strijde met kwast, kitspuit, verfspuit en penseel. Eerste opdracht: schilder een zebra. Tweede opdracht, spuit twee wanden in twee verschillende kleuren met één spuitapparaat. Derde opdracht, uitgelegd door speciale gast Erik Winkler: penseel letters naar sjabloon.

De drie volgende afleveringen, waarin steeds minder teams strijden om de felbegeerde prijzen, worden gepubliceerd op 22 december, 5 januari en 12 januari, steeds om 19:30 uur.

De SchildersVAK Challenge wordt gepresenteerd door Joni Hendrix (decoratieschilder van opleiding, nu werkzaam voor Faber) en Jan Maurits Schouten (hoofdredacteur van SchildersVAK.nl en SchildersVakkrant). De vaste jury wordt gevormd door Ruben van der Kruis (Van der Kruis Vakschilders) en Ruben van Antwerpen, voormalig Nederlands Kampioen schilderen.

De Challenge wordt mogelijk gemaakt door Easyfairs, Nelf, Anza, OnderhoudNL, Faber en Graco

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.


Ruben van der Kruis opnieuw tv-studio in

Nieuwe masterclass Mirror Finish voor vakschilders

‘Sterrenchef’ van het schildersvak krijgt serie op RTL

Zeven kandidaten in de race voor nationale titel schilderen

Potkwast 17: Schilderen als een Mark van Bommel


Naar archief >