Hoe het verder gaat met de vijf teams, afkomstig uit heel Nederland, die het tegen elkaar opnemen om 1000 euro netto, een Graco-spuitmachine en 1000 euro aan Nelf-producten, gaan we volgende week woensdag zien.
Dan komt de tweede aflevering om 19:30 online. De schilders krijgen nog vreemdere opdrachten voor hun kiezen. Er is onder veel meer een een Dokter Bibber-spiraal bij betrokken en er moet heel veel gekit worden met Soudal-kit, maar op een heel ongebruikelijke manier. Waarbij ook de Anza Aqua Titanium kwasten niet gespaard worden.
Dat het weer spannend en vermakelijk wordt is goed te zien in de trailer van aflevering 2:
Wat de kandidaten in ieder geval zeker weten (en presentator Jan Maurits Schouten wrijft het ze aan het begin van de aflevering nog eens stevig in) is dat er in deze aflevering zeker één team zal afvallen.
Het is dus zaak om over de drie spellen die in deze aflevering gespeeld worden genoeg punten te verzamelen om veilig door te kunnen naar de volgende ronde. De strenge doch rechtvaardige jury, Ruben van der Kruis en Rutger van Antwerpen, wordt in deze aflevering bijgestaan door spuitdeskundige Dave Flinterman. Dat betekent dus dat er tenminste één spuitopdracht tussen zal zitten.
Eerste aflevering gemist? Die kun je nog altijd bekijken op www.schildersvakchallenge.nl Daar zal ook aflevering 2 gepost staan als hij op 22 dercember om 19:30 uur in première gaat.